"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
Pensionärid saavad maamaksuleevendust (0)
22. märts 2009

Nagu eelmisel aastal, saavad pensionärid ka tänavu maamaksu tõusu kompenseerimiseks hüvitist. Need, kes said maamaksutõusuhüvitist juba mullu,  uut avaldust esitama ei pea, kui toonased andmed pole muutunud.
Esmakordsel toetuse taotlemisel tuleb esitada hiljemalt 15. novembriks kirjalik avaldus. Avalduse vorm on kättesaadav Tallinna kodulehel http://www.tallinn.ee/ Üldjuhul makstakse toetus välja 30 päeva jooksul pärast avalduse registreerimist.
Maamaksu tõus hüvitatakse pensionisaajatele, kellele on määratud maamaksuvabastus 700 krooni ulatuses, kuid kellele 2009. aastaks määratud maamaks ületab maa korralisest hindamisest tulenevalt 2001. aastaks määratud maamaksu.
Täiendavat informatsiooni maamaksu tõusu hüvitamise kohta saab linna maa-ametist tel 640 4454 või linnakantselei teenindusbüroost.
 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.