"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Loovad ja tegusad õpilased leiavad tunnustust (0)
30. märts 2009

Kultuuripealinn 2011 ettevalmistuste raames kuulutati välja kolm uut konkurssi tegusate Tallinna koolinoorte tunnustamiseks ja innustamiseks.
Konkursiga «Tallinna noor kultuuritegija 2009» soovitakse tunnustada üldhariduskoolide aktiivseid, loomingulisi ja kultuurihuvilisi õpilasi.
Konkursi «Tallinna tegus õpilane 2009» kaudu saavad tunnustatud õpilased, kes oma tegutsemisega on teistele suureks eeskujuks – nad on eakaaslastele eestvedajaks, viivad ellu omaalgatuslikke ideid, korraldavad heategevuskampaaniaid, toredaid õpilasüritusi ning on ka aktiivsed linnakodanikud.
Konkursiga «Tallinna tegus sporditegelane 2009» tunnustatakse aktiivseid spordi ja tervislike eluviiside propageerijaid koolides.
Taotluste esitamise tähtaeg on 8. mai. Taotlus tuleb saata haridusametisse e-posti aadressil haridusamet@tallinnlv.ee või postiaadressil Estonia pst 5a, 10143 Tallinn.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.