"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Õpilased maandavad end poksikotil (0)
06. aprill 2009

Eelmisel nädalal pani Tallinna Kunstigümnaasium oma koridori poksikoti. Kooli direktori Märt Sultsi sõnul on see vajalik, et pinges õpilased saaksid ennast korralikult maandada. «See on loomulik, et teismelised teevad lollusi,» ütles Sults. «Kuid nüüd ehk rakendavad nad oma vägivaldsed tunded koti, mitte üksteise või mööbli peal.»
Esimese nädala jooksul osutus kott vägagi populaarseks. Vanemad õpilased käivad selle kallal jõudu proovimas,  väiksemad turnimas ja rippumas või võtavad kotti hoopis kaisuloomana. «Samas sobib poksikott ka mõne eriti üleannetu õpilase karistamiseks,» märkis Sults. «Õpilane tuleb lihtsalt panna kümme minutit järjest kotti taguma, see võtab ta tublisti võhmale.»
Poksikoti sai kool tänu Eesti poksiliidule. «Lubasime teha neile reklaamid ja küsisime vastu korraliku 75-kilose nahast koti ja kaks paari kindaid,» ütles Sults. «Soovitan teistelgi koolidel koolivägivalla ennetamiseks poksikott kättesaadavasse kohta üles seada.»
Peale poksikoti on kunstigümnaasiumil koridoris õpilastele meelelahutuseks lauatennis ja lauajalgpall
 
 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.