"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Tööõigusnõu vajajate arv kasvab (0)
06. aprill 2009

Kui jaanuaris sai pealinnas tasuta tööõigusalast nõu kokku 333 ja veebruaris 373 inimest, siis möödunud kuul oli neid juba 552. 
Abilinnapea Jaanus Mutli sõnul teeb niivõrd suur vajadus tasuta õigusabiteenuse järele murelikuks, sest teatavasti on see seotud töötute arvu kasvuga.
«Samas on meil hea meel, et saame hädasolijaid nõu ja jõuga aidata, et leevendada majanduskriisist tingitud rasket olukorda paljude linnaelanike seas,» lisas Mutli. «Nii palju abivajajaid kui märtsis pole me varem nõustanud, ja märts oli erakorraline ka selle poolest, et kui vaadata nõustatute rahvust, siis on eestlaste osakaal tõusmas, ületades eelmisel kuul 40% piiri – varem püsis see stabiilselt 30% ligidal.»
Mutli sõnul pöörduti nõustajate poole ka muude küsimustega, näiteks tunti suurt huvi 1. juulil jõustuva töölepinguseaduse vastu ja küsiti töötuskindlustuse seaduses tehtavate muudatuste kohta.
Märtsi jooksul väljastati ka 47 suunamiskirja õigusabi saamiseks sihtasutuselle Õigusteenuste Büroo.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.