"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Kolmas tööstuspark luuakse Suur-Sõjamäe tänavale (0)
13. aprill 2009

Loomaks tööstusettevõtetele Tallinnas rohkem võimalusi oma tootmise alustamiseks ja juba olemasoleva tootmise laiendamiseks, ehitatakse Suur-Sõjamäe tänavale kolmas tööstuspark.

«Tuleva aasta lõpuks on meil 16 uut infrastruktuuriga varustatud tootmismaad, kuhu ettevõtted saavad rajada tööstushooned ja luua uusi töökohti,» ütles abilinnapea Jaanus Mutli. Pargi detailplaneering valmib järgmise aasta alguseks.

Tallinna linn on juba loonud tootmisettevõtetele kaks tööstusparki, kus on välja ehitatud infrastruktuur ja enamik kinnistuid antud juba tootmisettevõtete käsutusse. Lasnamäe tööstuspargis on tootmist alustanud seitse ettevõtet, kus töötab üle tuhande inimese, ja järgmise aasta lõpuks lisandub sinna veel seitse ettevõtet.

Mutli sõnul on tööstuspark ideaalne vahend praegusel majanduslikult keerulisel ajal ettevõtluse soodustamiseks ning ettevõtlusaktiivsuse tõstmiseks.

Tallinna linna abipakett linnaelanikule ja ettevõtjale näeb ette mitmeid olulisi tegevusi ettevõtluse elavdamiseks pealinnas. Ka kolmanda tööstuspargi rajamine on üks neid vahendeid, mis ühelt poolt aitab ettevõtjatel rasked ajad üle elada ja teisalt võimaldab luua linnas täiendavaid töökohti. Abipaketist saab lugeda www.tallinn.ee/abipakett
 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.