"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Nõmmel valmib sügiseks uus lasteaed 120 lapsele (0)
20. aprill 2009

Oktoobriks saab Rännaku lasteaias toreda mängukoha 120 last.

Plaanis on avada kuus rühma, neist kaks sõime- ja neli lasteaiarühma. Igal rühmal on eraldi mängu- ja magamisruumid, samuti riietus- ja tualettruumid. Hoonesse on kavandatud muusika ja võimlemissaal. Õuealale nähakse ette mänguväljakud ja paviljonid.

Rühmad komplekteeritakse Tallinna lasteaedades järjekorras olevatest lastest.

Linnapea Edgar Savisaar ütles lasteaiale nurgakivi panekul, et Nõmmele on viimastel aastatel kolinud palju noori lastega peresid ja seetõttu on ka lasteaiakohtade nappus siin kõige suurem. «Tallinn on juba mitmendat aastat valitud lastesõbralikuks linnaks ja me tahame jätkuvalt oma lippu kõrgel hoida,» mainis linnapea. «Kõigist raskustest hoolimata ei tohi lapsed ja noored pered kannatada, sest nemad ongi meie tulevik. Rännaku lasteaia valmimisel on teatepulk praegu ehitaja käes, kes peab kandma hoolt, et maja õigeks ajaks valmis saaks. Sügisel on meil kõigil jälle põhjust siia kokku tulla, kui Rännaku lasteaed on valmis uksi avama oma tulevastele kasvandikele.»

Lasteaia investeeringu kogumaht on 25,5 miljonit krooni, millesse on arvestatud ka köögi sisustus, mööbli ja aknakatete hind.
 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.