"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
Abi algajale ettevõtjale (0)
26. aprill 2009

Euroopa Komisjoni ettevõtluse ja tööstuse peadirektoraat kuulutas välja konkursi algajatele ettevõtjatele. Noortele ettevõtjatele suunatud Erasmuse programm võimaldab neil õppida kogenud ettevõtja juures ning soodustab kogemuste vahetust. Samuti aitab programm suunduda uutele turgudele ja leida äripartnereid. Juba kogenud ettevõtjad saavad programmi abil luua kaubandussuhteid ja avastada ärivõimalusi mõnes muus EL-i riigis. Väljavalitud asutused hakkavad ka haldama Euroopa Komisjoni toetusi, mis võimaldavad algajatel ettevõtjatel töötada kuni kuus kuud mõne liikmesriigi väikese või keskmise suurusega ettevõttes. Ettevõtmise kogueelarve on 4,3 miljonit eurot.
Taotluste esitamise tähtaeg on 29. mai. Osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine. Lisainfo http://www.tallinn.ee/ettevotjale/
 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.