"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Euroopa kabe peakontor toodi Tallinna (0)
26. aprill 2009

Vene tänaval asuvas Malemajas avati Euroopa Kabeföderatsiooni peakontor.
Tallinna ja Eesti mõttemängude keskuseks kujunenud Malemaja fassaadile paigutatud Euroopa Kabeföderatsiooni logoga seinatahvlilt eemaldasid katte kultuuriminister Laine Jänes, linnapea Edgar Savisaar ning linna spordi- ja noorsooameti juhataja Rein Ilves.
Euroopa Kabeföderatsiooni peakontor asub Tallinnas 2011. aasta lõpuni, mil lõpeb 2007. aasta lõpus föderatsiooni presidendiks valitud Janek Mäggi (pildil) ametiaeg. «Esimene tegevusaasta oli väga toimekas. Kindlasti võib suureks kordaminekuks pidada mullu suvel Tallinnas peetud Euroopa meistrivõistlusi,» tõdes Mäggi. «Organisatsiooni arengu seisukohalt lõime föderatsioonile uue näo ja logo ning avasime Euroopa Kabeföderatsiooni uue ametliku kodulehekülje www.europedraughts.org, mis on tänaseks kujunenud Euroopa kabe keskseks infoportaaliks. Käesoleval ja järgmisel aastal püüame seda usinalt arendada ning interaktiivsemaks muuta.»
Mäggi sõnul korraldatakse tänavu esimene rahvusvaheline kabeturniir Stockholmis.
 
 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.