"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Toetus laste muusika-klassi sisustamiseks (0)
01. juuni 2009

Õpilaste kampaania «Teeme head 2009» raames koguti Tallinna laste turvakeskuse stuudio-muusikaklassi sisustamiseks üle 160 000 krooni.

22. mail kogusid Southwesterni suveprogrammis osalevad tudengid mitmetes linnades raha, et seoses läheneva lastekaitsepäevaga toetada Tallinna laste turvakeskuse moodsa stuudio-muusikaklassi sisustamist. 109 tudengit käis ukselt uksele annetusi kogumas, saades kokku 157 227 krooni. Annetati nii Eesti kroone kui ka valuutat, paar inimest andis võiduga loteriipileteid. Mitmed inimesed soovisid teha rahaülekande, praeguseks on neist turvakeskuse arveldusarvele laekunud 7850 krooni.
Lisaks sularahale said tudengid muusikainstrumente ja raamatuid. Tänu annetuste rohkusele jätkub neid jagamiseks ka Tartu ja Tallinna lastekodudele.
Eelmisel aastal korraldati «Teeme head» annetuste kogumine Tartu ema ja lapse varjupaiga jaoks ja siis saadi kokku üle 100 000 krooni. Seetõttu otsustati jätkata ettevõtmist ka tänavu ja tõenäoliselt võetakse see ette edaspidigi, siis juba uute abivajajate jaoks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.