"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Vaba ühiskonna stipendiumikonkurss ootab osalejaid (0)
29. märts 2010

Linn kuulutas välja stipendiumikonkursi kodanikuühiskonna ühenduste aktivistidele, üliõpilastele ja meedias töötavatele ajakirjanikele, kes on andnud oma panuse vaba ühiskonna arengusse.

Taotlusi stipendiumi määramiseks võivad stipendiumikomisjonile esitada kodanikuühiskonna ühendused, kõrgkoolid ja meediaväljaanded. Juhul, kui taotluse esitab stipendiumi kandidaat, tuleb sellele lisada soovituskiri vähemalt ühelt kodanikuühiskonna ühenduselt, kõrgkoolilt või meediaväljaandelt. Taotluses tuleb kirjeldada stipendiumi kandidaadi panust vaba ühiskonna arengule ning selleks võib olla aktiivne tegevus kodanikuühiskonna ühenduses, uurimistöö kirjutamine või antud teema kajastamine meedias. Stipendiumifondi suurus on 20 000 krooni. Taotluste esitamise tähtaeg on 7. aprill 2010. Taotlused märksõnaga «Vaba ühiskonna stipendiumikonkurss» tuleb esitada linnavalitsusse aadressil Vabaduse väljak 7, 15199, Tallinn.
 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.