"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Linna uus perearstikeskus laiendab tegevust (0)
19. juuli 2013

Praeguseks kaks aastat tegutsenud Tallinna munitsipaalperearstikeskus areneb jõudsalt ja laiendab oma tegevust, nüüdseks pakutakse perearstiteenust juba kahes linna piirkonnas - Nõmmel ja Haaberstis.

Haabersti tervisekeskuses töötavad koos mitmed perearstikeskused, eriarstid, on röntgeni- ja muude uuringute võimalus, samuti taastusravi ja apteek.

Kvaliteetset üldarstiabi teenust pakutakse tänaseks kahes perearstikeskuses: Nõmme tervisekeskuses (Jaama tn 11) ja Haabersti tervisekeskuses (Ehitajate tee 137). Käesoleva aasta algusest toimib perearstikeskuses kahe pereõe süsteem. Pereõdedel on oma iseseisvad vastuvõtud vähemalt 20 tundi nädalas.

Haabersti munitsipaalperearstikeskuse kolmandal korrusel võtab vastu perearst Merje Lahe, kelle nimistusse on veel võimalik end kirja panna. Keskuses töötavad ka asendusarstid, väga tublid pereõed koos iseseisva vastuvõtuga ja kvalifitseeritud taastusraviõde, samuti pakutakse nii imikute kui ka täiskasvanute massaaži ja ravivõimlemise võimalust. Esimene kord veerand tundi massaaži tutvustamiseks ja koostöö alustamiseks on tasuta.

Nõmmel võtavad patsiente vastu Epp Evard, Janika Viilup ja Mare Kookmaa ning Haaberstis alates käesoleva aasta algusest Merje Lahe. Keskustes on tööl vajalikud asendusarstid ning ollakse ka Tartu ülikooli residentuuribaasiks.

Juulist alustasid Haabersti tervisekeskuses vastuvõttudega perearst Talvi Sule ja pereõde Tatjana Minakova, mistõttu muutub üldarstiabi kättesaadavus linnas veelgi paremaks.

Kolmanda kvartali alguse seisuga on Tallinna linna perearstikeskuse patsientuuris 7860 inimest.

Vaata lähemalt www.perearstikeskus.eu

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.