"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Meistrite liiga võitis Real Madridi jalgpallimeeskond (0)
26. mai 2014

Meistrite liiga Lissabonis toimunud finaalmängus alistas Real ööl vastu pühapäeva Atletico jalgpallimeeskonna 4:1.

Avavärava Atletico kasuks lõi 36. minutil Diego Godin. Real viigistas kolmandal üleaja minutil Sergio Ramosi löögist.

Seitse minutit enne lisaaja lõppu õnnestus Realil uuesti juhtima minna väravaga, mille autoriks oli Gareth Bale. Juba 3:1 põrutas seejärel seisuks Marcelo.

Cristiano Ronaldo lõpetas Atletico piinad õnnestunud penaltiga.

Real Madrid – Atletico Madrid 4:1, 1:1 (0:1)

36. Diego Godin 0:1, 90+3 Sergie Ramos 1:1, 110. Gareth Bale 2:1, 118. Marcelo 3:1, 120. Cristiano Ronaldo 4:1.

Real:  Iker Casillas, Dani Carvajal, Raphael Varane, Sergio Ramos, Fabio Coentrao, Sami Khedira, Luka Modric, Angel di Maria, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, Gareth Bale. Vahetuses:  Diego Lopez, Pepe, Marcelo, Arbeloa, Morata, Isco, Illarramendi.

Atletico:  Thibaut Courtois, Juanfran, Diego Godin, Miranda, Filipe Luis, Gabi, Tiago, Koke, Raul Garcia, David Villa, Diego Costa. Vahetuses:  Aranzubia, Alderweireld, Suarez, Rodriguez, Sosa, Diego, Lopez.

Kohtunik: Björn Kuipers (Holland).