"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Lasnamäe Kiviriku tänav valmis (0)
25. juuli 2014

28. juulil kell 12.00 kutsub Lasnamäe Linnaosa Valitsus kõiki huvilisi Loopealse asumi Kiviriku tänava sõidu- ning kõnniteede rekonstrueerimistööde lõpetamise tähistamisele.

Tööde käigus rajati Meeliku tänava ja Narva maantee vahelisele 160-meetrisele sõidu- ja kõnnitee lõigule uus äärekividega asfaltbetoonkate, haljastuse korrastamise käigus istutati 163 puud ja 347 põõsast ning paigaldati liiklusmärgistus. Samuti korrastati piirkonna elamute sadeveekanalisatsiooni ja tänavavalgustust ning ehitati välja 136 uut parkimiskohta, teatas linnaosavalitsus. 
 
Lasnamäe linnaosa vanema Olga Ivanova sõnul on igal aastal alustatud suuremahulised projektid linnaosa tänavate ning neid ümbritseva keskkonna arendamiseks alati lubatud tähtajaks valmis saanud. „Nii oli ka vastlõpetatud remonditöödega Kiviriku tänaval, mille tulemusena paranes piirkonna läbitavus, parkimistingimused ja kasvas ka kohalike elanike heaolu, kelle ettepanekute ning soovidega arvestati antud tänavalõigu rekonstrueerimisel“, lisas Ivanova.
 
Kiviriku tänava taastusremondi teostas Lemminkäinen Eesti AS. Lõpetatud tööde maksumus kokku on 335 237 €.
 
Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.