"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Abilinnpea Taavi Aas: jälgime liiklusolukorda ja vajadusel tegutseme operatiivselt (0)
04. august 2014

Tänasest on liiklusolud Tallinnas erakorralised, sest ükski tramm ei sõida. Tegemist on ajutise olukorraga, kahe nädala pärast peaksid liiklusolud juba tunduvalt paremad olema, ütles abilinnapea Taavi Aas.

„Me täname kõiki liiklejaid, kes on mõistvad ja kannatlikud olnud. See olukord tuleb lihtsalt ära kannatada,“ ütles Aas. „Olen enam kui kindel, et laiem üldsus mõistab, et uus ja kaasaegne trammitee kaalub üles praegused ajutised ebamugavused.“

Aas kinnitas, et linn teeb omalt poolt võimaluste piires kõik selleks, et remondiaegset olukorda leevendada. „Jälgime liiklusolukorda ja vajadusel tegutseme operatiivselt,“ selgitab ta.

Võrreldes täna hommikuse tipptunniga on järgnevad muutused toimunud ja toimumas:

  • Vabaduse väljaku – Pärnu mnt – Estonia pst ristmikul on välja lülitatud foorid ning väljas on kaks liiklusreguleerijat, mis on märkimisväärselt parandanud ristmiku läbilaskvust.
  • Narva mnt – raskeveokite sadamast ja sadamasse suunamise skeem on rakendunud. Antud lahenduse eesmärk on hoida veokeid Narva maanteelt eemal.
  • Narva mnt – Poska ja Narva mnt – Petrooleumi ristmikul lülitatakse samuti foorid välja ning asemele pannakse reguleerijad. 
Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.