"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Jüri Kuuskemaa kandideerib Keskerakonna nimekirjas Riigikokku Hiiu-, Lääne- ja Saaremaal (0)
16. oktoober 2014

Eesti Keskerakonna valimisnimekirjaga Hiiu-, Lääne- ja Saaremaal liitus kunstiajaloolane Jüri Kuuskemaa.

“Mul on teadmisi ja kogemusi kultuuri ning hariduse valdkonnas, mida saaksin Riigikogu töös kasutada. Arusaadavalt on just kultuuriteemad mulle kõige südamelähedasemad,” rääkis Kuuskemaa. “Enn Eesmaa ja Jaanus Karilaidiga ühes ringkonnas lähen valimistele vastu väga hea meelega. Meil on ühine soov kaitsta rahvuslikke huve koos tugeva majandusega.”

“Antud piirkonnaga seovad mind ka isiklikud suhted, nimelt on minu vanaema sünnikodu Hiiumaal ning ise veedan väga palju aega oma Haapsalu suvekodus,” lisas Kuuskemaa.

Haapsalu Linnavolikogu esimees Jaanus Karilaid tänab Jüri Kuuskemaad usalduse eest tulla kandideerima just Lääne- Eestisse. “Poliitika tuumaks on teadmised ja südametunnistus — Jüri Kuuskemaal on kahtlemata need omadused olemas. Lääne-Eesti valija on saanud Riigikogu valimisteks juurde ühe väga väärika kandidaadi.”

Jüri Kuuskemaa sulest on ilmunud arvukalt teoseid ja artikleid, lisaks juhib ta Kuku Raadio saadet “Memoria”.

Kuuskemaa on pälvinud Prantsusmaa Auleegioni ordeni, Valgetähe IV klassi teenetemärgi, Saksamaa Liitvabariigi Teeneteristi, Oranje-Nassau ordu ordeni ning Tallinna vapimärgi. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.