"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Toomas Vitsut: volikogu otsustas teha Merivälja koolist põhikooli (0)
31. oktoober 2014

„Volikogu otsustas kõik võimalused ära kasutada ja teha sellest koolist põhikooli,“ ütles Toomas Vitsut Merivälja kooli tuleviku kohta.

Tallinna linnavolikogu esimehe Vitsuti sõnul on Merivälja kooli tuleviku üle hea näide selle kohta, kus inimestel on erinevad seisukohad ja need seisukohad kütavad emotsioonid üles.

„Aru võib saada nendest, kes ütlevad, et 6klassiline kool on väga hea,“ rääkis Vitsut. „See on väike kool, seal on hea käia, aga aru võib saada ka nendest Pirita inimestest, kes ütlevad, et meil on Pirital kool olemas, kus võiks olla üheksa klassi ja kus oleks lastel väga hea lähedal käia.“

Eilsel volikogu istungil võeti vastu otsus, et Merivälja kool, mis praegu tegutseb 6klassilisena, muutub järgmisest aastast nüüd põhikooliks. Piritale põhikooli loomine on tingitud vajadusest luua selles piirkonnas juurde põhikoolikohti.

Ruumikitsikuse tõttu alustati Merivälja koolis 2012. aastal ehitustöid, millega kool sai juurde viis klassiruumi ja õpetajate toa, tänavu 1. septembriks ka spordihoone.

Võimalik on juurde ehitada veel neli-viis klassiruumi. See võimaldab hoones tegutseda põhikoolil 1.–9. klassini vähemalt kahe klassikomplektiga ja kokku kuni 450 õpilasega.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.