"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Nõmme keskuse teenindussaal taas avatud (0)
19. jaanuar 2015

Nõmme keskuses taas avatud linnaosavalitsuse teenindussaalis saab esitada taotlusi ja avaldusi, registreerida elukohta ja küsida väljavõtteid pereregistrist.

Linnaosavanema Tiit Teriku sõnul on Nõmme keskuses olnud elanike paremaks teenindamiseks aastaid teenindussaal, mis mullu suvel ajutiselt suleti. «Endistes teenindussaali ruumides tegutseb nüüd postkontor,» märkis Terik. «Pidasime oluliseks, et postkontor Nõmme keskuses säiliks. Vanad postkontori ruumid osutusid postiettevõttele liiga suureks ning kuna linnaosavalitsusel polnud piirkonnas anda ühtki vaba äriruumi, oli ainus võimalus pakkuda postkontorile seniseid teenindussaali ruume aadressil Jaama 1 ja leida teenindussaalile uus asukoht,» selgitas Terik.

Teenindussaal asub nüüd endises jaamahoones aadressil Jaama 18. Saali pääseb Nõmme tervisekeskuse poolsest küljest. Linnaosa teenindussaal võtab vastu taotlusi ja avaldusi, seal saab elukohta registreerida, küsida väljavõtteid pereregistrist ning anda ajalehte Nõmme Sõnumid reakuulutusi. Teenindussaali telefon on 645 7333.

Lisaks asuvad endises jaamahoones Nõmme muuseum ja munitsipaalpolitsei tugipunkt, peatselt avab hoone ühes tiivas uksed ka restoran.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.