"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Vaata Tallinna Televisioonist saateid "Mõtleme taas" ja "Poliitika õhtukool" ! (0)
09. veebruar 2015
Scanpix

Teisipäeval kell 21.45 on TTV eetris Andres Raidi "Mõtleme taas". Sellele järgneb kell 22.45 "Poliitika õhtukool" (Harri Hursti e-valimistest).

Saate “Mõtleme taas” esimeses pooles räägime tõerääkijatest – mida see tähendab ja miks neil üha raskemaks läheb? Saate teises pooles kõneleme meist endist – emotsioonideta. Teadlased on eestlasi mõõtnud aastakümneid – kuivõrd unikaalsed me ikkagi siis oleme?!

Soome internetiturvalisuse ekspert Harri Hursti põrmustab “Poliitika õhtukoolis” e-valimised, tuues välja ohud, millest on seni vaikitud – ohud, mis varitsevad sidekanalites ja operatsioonisüsteemides. Kordus kolmapäeval kell 12.30.

Lisaks saab näha kell 20.30 TÄNA + / Valimised 2015, mis on uudistesaate stuudiolaiendus, kus päevasündmustele antakse pikem kommentaar. 21.00 TÄNA. Uudised (subtiitritega)
21.15 Kas tohib? Saatejuht Kristiina Võsu on külas Yana Toomil Brüsselis.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.