"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Uued Tallinna lasteaiarühmad muutusid kiusuvabaks (0)
13. veebruar 2015

Projektiga «Kiusamisest vaba lasteaed ja kool» liitusid Tallinnas ja Harjumaal uued lasteaiad ning rühmad.

Lastekaitseliit koolitab Õpetajate majas projektiga “Kiusamisest vaba lasteaed ja kool” liituvaid Tallinna ja Harjumaa lasteaedade ja lasteaiarühmade meeskondi.

Projektiga liitub üksteist rühma lasteaedadest, kus see on juba varem mõnes rühmas kasutusel olnud, ning seitse lasteaeda, kelle rühmadele on “Kiusamisest vabaks!” veel uus asi.

Need on Kiiu Kiigepõnni lasteaed, Lehola kooli lasteaiarühmad, Taaramäe lasteaed, lasteaed Kelluke, Tallinna Männimudila lasteaed, Saku lasteaed Päikesekild ja Vaida lasteaed Pillerpall. Tänavu liitub projektiga “Kiusamisest vaba lasteaed ja kool” üle Eesti kokku 33 lasteaeda.

Tallinna Rännaku lasteaed on ühtlasi Nõmme metoodikakeskus ning oma tegutsemisaja pikkuse poolest eekujuks teistele piirkonna lasteaedadele.

Rännaku lasteaias on pärast koolitust liitunud programmiga kõik rühmad. “Meie lasteaias on iga rühm rakendanud seda metoodikat pisut omamoodi, ja see ongi võluv,” ütles Rännaku lasteaia direktor Pille Siimpoeg.

“Kiusamisest vabaks!” projektiga on praeguseks liitunud juba ligi 400 lasteaeda ning 25 pilootkooli üle Eesti.
 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.