"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Google, Facebook, Twitter, Microsoft ja Apple jagavad Tallinnas mängumaailma kogemusi (0)
13. märts 2015
Scanpix

Eesti suurim mänguarendajate konverents toimub 8. ja 9. aprillil Tallinna Ülikooli Astra hoones. Kahepäevase ürituse kavas on 3 läbivat teemat: tehnoloogia, äri ja teadus.

Tehnoloogia osas toimub mitmeid seminare ja töötubasid, kus mänguarendajad saavad nõuandeid ja võimaluse jagada oma kogemusi mängude arendamisel. Äri valdkonnas käsitletakse mängutööstuse peamisi trende ning mänguäri alustalasid – kasutajate leidmist ja hoidmist.

Uudse teemana on sel aastal kavas teadustööde tutvustus, mille raames on Tallinna Ülikool kutsunud Eestisse erinevate riikide teadlased. Käsitlemisele tulevad teemad nagu mängupsühholoogia, neuroteadused ja mängude tõhusus hariduses, kirjutas Postimees.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.