"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinna tänavapuhastustööd lõppevad aprillis (0)
01. aprill 2015
Scanpix

"Koristuseks sobivate ilmade jätkumisel on põhitänavate puhastamine plaanitud lõpetada 15. aprilliks, teemaa haljasalade korrastamine lõpetatakse hiljemalt 1. maiks," ütles abilinnapea Kalle Klandorf linnavalitsuse istungijärgsel pressikonverentsil. 

Täna teostab kevadkoristust Tallinna tänavatel 35 tänavapuhastusmehhanismi. Lisaks mehhanismidele on väljas 26 käsitööbrigaadi kokku 74 heakorra töötajaga, kes teostavad töid, mida mehhaaniliselt ei ole võimalik teostada.

Kevadkoristuse käigus kogutakse kokku puistematerjalid ja talvemustus linna teedelt, tänavatelt, jalgrattateedelt, kõnniteedelt ja ühissõidukite peatuste ootealadelt ning koristatakse olmejäätmed teemaa haljasaladelt.

Lepingujärgselt teostatakse kevadkoristuse käigus ka tänavate survepesu. Samuti pestakse puhtaks ühissõidukite ootealadel paiknevad prügikastid ja pingid.

Haljasaladel teostatakse lenduva prahi koristust, põhjalikum puhastus on võimalik ette võtta siis, kui  pinnas on tahenenud. Haljasaladel on vajalik teostada ka talvekahjustuste likvideerimine.

Tallinna Kommunaalamet tuletab meelde, et heakorra eeskirja kohaselt peab kinnistu omanik hoidma korras oma kinnistu kui ka selle piirdeaia ja tegema heakorratöid kinnistuga piirneval alal.

Nädala ilma prognoos näitab, et sajab nii lörtsi kui vihma. Tuul pöördub üle lõunakaare itta ja kirdesse, kiiruseks 3-9 m/s. Õhutemperatuur on öösel -2..+2, päeval +2..+6°C. Valmis ollakse ka öiseks libedusetõrjeks.

 

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.