"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Politsei eilne tööpäev möödus varaste ja vägivallatsejate tabamise lainel (0)
05. mai 2015
Scanpix

Kehalisi väärkohtlemisi leidis kokku aset kaheksa ja nelja vargusega tekitatud kogukahju oli üle 18 tuhande euro.

Kehaliste rünnakute ohvriteks langes kokku kuus naisterahvast. Raadiku tänava kortermaja trepikojas löödi 56-aastast naist ja Estonia puiestee korteris langes vägivalla ohvriks 46-aastane naine.

Vägivaldse kallaletungi ohvriks langes ka Kari tänava korteris viibinud 33-aastane naisterahvas ja Linnamäe tee korteris tungiti kallale 47-aastasele naisele.

Rünnaku alla langes ka K. Kärberi tänava korteris olnud 58-aastast naine, mille osas politsei pidas kahtlustatavana kinni 62-aastase mehe.

Lisaks nendele juhtumitele löödi Laia tänava restoranis löödi 40-aastast meest ja Vana-Posti tänaval tekitati füüsilisi vigastusi 46-aastasele mehele.

Võidujooksu tänaval tekkinud kahe mehe vahelises konfliktis tekitati füüsilist valu ning vigastusi 24-aastasele mehele. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 27-aastase mehe.

Lisaks kehalistele väärkohtlemistele pandi toime ka neli vargust.

Pronksi tänava ehitusobjektilt varastati elektritööriistu, tekitatud kahju kogusuurus oli 1250 eurot.

Lisaks varastati Tähetorni tänava laohoone juurest kaks katusetala, vargusega tekitatud kahju oli 7950 eurot.

Peale selle murti sisse Sõbra tänava garaaži ja varastati veljed rehvidega, tööriistakohver, mäesuusad ning jalgrattasadul. Vargusega tekitatud kahju oli 7900 eurot. Võidujooksu tänaval pargitud sõiduautost varastati multimeediamakk tekitades sellega kahju 1150 eurot.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.