"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Viimased ööpäevad möödusid politseile varaste ja röövlite tabamise lainel (0)
22. mai 2015
Scanpix

Ainuüksi tänase päeva jooksul on politsei saanud teated viiest vargusest, millega tekitatud kogukahju ulatub 10 845 euroni.

21. mail teatati politseile kahest röövist. Laulupeo tänaval võeti jõuga 17-aastaselt noormehelt ära tema mobiiltelefon, millega tekitati kahju 270 eurot ja Sitsi tänava maja trepikojas rünnati 28-aastast meest ning võeti ära tema mobiiltelefon ja rahakott. Rööviga tekitatud materiaalne kahju on 525 eurot.

Üleeile, 20. Mail ja täna pandi toime ka kaks kehalist väärkohtlemist.

Täna tungiti Sitsi tänava korteris kallale 18-aastasele naisele ja 20. Mail tungiti Pae tänaval kallale 25-aastasele naisele. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 31-aastase mehe.

Tänase päeva jooksul registreeriti ka viis vargust. Vana-Posti tänava meelelahutusasutuses varastati avaldajalt sülearvuti ning rahakott dokumentide ja sularahaga, millega tekitati 3000 eurone kahju.

Teise juhtumine varastati Paldiski maantee toitlustusasutuse eest sinna jäetud pillikott koos instrumendiga ning hiljem oli see sealt varastatud. Vargusega tekitatud kahju on 2000 eurot.

Lisaks teatati, et Tööstuse tänava ettevõtte territooriumilt varastati autorehvid koos velgedega, tekitades kahju 2000 eurot, Lootsi tänaval parklas pargitud sõiduautost varastati sülearvuti, tahvelarvuti ja mobiiltelefon, millega tekitatud kahju on 1315 eurot.

Viimaks varastati Mere puiesteel parklas pargitud sõiduautost binokkel, ehteid ning nahktagid, millega tekitati kahju 2530 eurot.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.