"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Kalamaja park ja Kadriorg tähistavad sünnipäevi (0)
15. juuli 2015
www.kadriorupark.ee

21. juulil saab kuue aastaseks Kalamaja kalmistupark ja 22. juulil saab Kadrioru park 297 aastaseks, Kadrioru Roosiaed kümne aastaseks, Lilleaed 15 aastaseks ning Kadrioru lossi taasavamisest on samuti möödas 15 aastat.

Esimene tähtpäev igal aastal on 21. juulil juba kuueaastaseks saaval Kalamaja kalmistupargil. Kuus aastat tagasi avati Kalamaja elanike lemmik ajaviitmise koht praegusel kujul ja rahulikust pargiruumist on saanud paljude lemmik jalutuskoht. Tähtpäeva puhul esinevad Kalamaja pargis 21. juuli õhtul kell 19.00 Kellatorni kõrval asuval laval ansambel Kellawärk ja veetlev Luisa Värk.

Kadrioru park pakub 22. juulil suure pidupäeva puhul koostöös Kadrioru kunstimuuseumiga tegevusi tervele perele keskpäevast õhtuni välja. Toimuvad Lilleaia mängud, Tsirkuse etendused, Luigetiigil esineb Estonian Voices. Roosiaias saab nautida lausa kahte tantsuetendust, millest üks tähistab Roosiaia sünnipäeva ja teine etendus on pühendatud Lilleaiale

Õhtu lõpetab kell 20.30 Kadrioru lossis toimuv sünnipäevakontsert “Kammermuusika Kadrioru lossis”, kus esinevad väliskülalised Saksamaalt ja Venemaalt. Elena Keylina Saksamaalt (orel), Regina Shteynman (viiul, vioola, viola da gamba) ja Sergei Filchenko (viiul, vioola) Venemaalt.

Nende kolme muusiku näol on tegemist kuulsa Vene barokkorkestri Pratum Integrumi solistidega. Kavas on Frescobaldi, Kerll, Stamitz ja Vivaldi.Kõiki kontserdi külastajaid ootab sünnipäeva puhul Kadrioru lossi tutvustav lühiekskursioon.  

21. juuli Kalamaja kalmistupargi kontsert ning 22. juuli Kadrioru sünnipäeva päevased sündmused on kõigile tasuta.

NB! 22. juuli Kadriorg 297 õhtusele pidulikule sünnipäevakontserdile Kadrioru lossis tuleb osta 18€ maksev pilet. Piletid müügis piletilevi. ee ja Kadrioru lossis kohapeal.

Lisainfo leiad SIIT.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.