"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
Tallinna Tondiraba Jäähall tähistab oma esimest sünnipäeva (0)
28. juuli 2015
Scanpix

Tallinna Tondiraba Jäähall tähistab eeloleval laupäeval, 1. augustil oma esimest sünnipäeva ning sel puhul kutsub jäähall kõiki huvilisi 1. augustil soodushinnaga uisutama. 

Jäähalli sünnipäeval maksab kõigile külastajatele tunnipilet 1 eurot ja soovi korral saab laenutada ka uiske 1 euro eest.

Multifunktsionaalne Tondiraba Jäähall avati möödunud aasta 1.augustil. Selle ajaga on jäähall saavutanud suure populaarsuse nii sportlaste kui ka linnarahva seas. Aasta jooksul on jäähalli külastanud üle 100 000 inimese, lepinguid on sõlmitud kümnete spordiklubide ja koostööpartneritega. Jäähall on 12 kuuga teeninud omatulu ligi 1 mln eurot, mis on esialgselt plaanitust märgatavalt enam. Möödunud hooaja suursündmuseks kujunes ISU iluuisutamise ja jääkeegli juunioride maailmameistrivõistlused 2015.

Tondiraba Spordikeskuse juhataja Elena Glebova sõnul on linnarahvale mõeldud “vaba jää”  jätkuvalt populaarne. “Palju külastatakse jäähalli koos peredega. Tondiraba jäähalli korraldatud rahvatervist ning uisusporti edendava kampaania “Suveks uisud alla” kujunes sel suvel meelistegevuseks tuhandetele. Koostöös Eesti Olümpiakomitee, Eesti Maaomavalitsuste Liidu, Eesti Lasterikaste Perede Liiduga õnnestus see igati ootuspäraselt,” sõnas Glebova. “Juba 31.juulil ootame kõiki võrkpallisõpru Tondiraba jäähalli peaareenile vaatama võrkpalli Euroopa Liiga mänge, kus Eesti võrkpallikoondis kohtub Taani ja Iisraeliga.”

22. augustil toimub rahvusvaheline suur heategevuslik jäähokivõistlus, millest võtavad osa ülemaailmselt tuntud sportlased Eestist ja Soomest, nende hulgas ka jäähoki NHL-i veteranmängijad. Võistluse piletitulu läheb vähihaigete laste toetuseks.

1. septembrist alustavad Tondiraba jäähallis uut  hooaega jääkeegel, ilu-ja kiiruisutamine ning jäähoki. Lisaks igapäevastele treeningutele on oodata mitmeid põnevaid  spordi- ja kultuuriüritusi.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.