"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Linnaosavalitus saatis pensionärid Harjumaa looduskauneid kohti avastama (0)
29. juuli 2015
Tallinna Linnavalitsus

Lasnamäe linnaosa saatis Leningradi Blokaadi Tallinna Seltsi liikmed avastama looduskauneid kohti Hajumaa lähiümbruses. Projekti toetati 300 euroga.

“Pean oluliseks eakate inimeste toetamist, sest nende elukogemusel, teadmistel ja oskustel on Eesti jaoks suur väärtus,” kommenteeris Lasnamäe linnaosavanema asetäitja Jaanus Riibe projekti rahastamist, kirjutas Tallinn City. “Linnaosa on igal aastal rahaliselt toetanud ka Eesti Vabadusvõitlejate Tallinna Ühendust.”

Lasnamäe linnaosavalitsus toetas MTÜ Leningradi Blokaadi Tallinna Seltsi projekti 300 euroga. Rahaga aidati korraldada Tallinna seltsi liikmetele väljasõit, ekskursantide hulgas oli ka Lasnamäe elanikke. Seltsi on toetatud varasematelgi aastatel. 

Leningradi blokaad oli praeguse Peterburi linna piiramine Saksa sõjaväe poolt, mis sai alguse 1941. aasta sügisel ja lõppes 1944. aasta jaanuaris. See oli Teise maailmasõja üks kõige ohvriterohkemaid aktsioone, mille kestel suri nälga ligi miljon inimest.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.