"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Politsei soovitused Weekend Festival Baltic külastajatele (0)
29. juuli 2015
Scanpix

Pärnus toimub 6.-9. augustini Baltikumi suurim tantsumuusikafestival Weekend Festival Baltic, mille eel annab politsei soovitusi, kuidas üritus ohutult ja konfliktideta mööda saata.

Turva- ja politseitöötajate suunistega tuleb arvestada nii festivalil kui ka avalikes kohtades. Samuti on muusikafestivali ajal muudatusi linna liikluskorralduses ning probleemide vältimiseks tuleb jälgida liiklusmärke, kirjutas Postimees.

Mõned tähtsamad soovitused:

 Öörahu Pärnu linnas on erandkorras lühendatud: reede ööl vastu laupäeva ning laupäeva ööl vastu pühapäeva algab linnas öörahu kell kaks. Tuleb suhtuda hoolivalt ümbruskonda ja ümbritsevatesse inimestesse. Tuleks vältida konflikte ja käitumist teisi häirival moel.

 Kuna festival toimub rannas, siis külastajatel tuleb silmas pidada oma tegevuste mõju keskkonnale. Prügi tuleb visata vaid selleks ette nähtud kohta.

 Sõidukid tuleb parkida vaid selleks ettenähtud kohtadesse, soovituslik on kasutada festivali parklaid ning liigelda jalgsi või ühistransporti kasutades. Pargitud sõidukites ei tohi jätta väärtuslikke esemeid nähtavale kohale. Ühtlasi ei soovita politsei neid hoida ka telkides, kui nende juures ise vahetult ei viibita.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.