"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
Elena Glebova: jäähall teenis esimeseks sünnipäevaks miljon eurot (0)
31. juuli 2015
Scanpix

Laupäeval oodatakse kõiki linlasi Tondiraba jäähalli sünnipäevale. Sünnipäeva puhul ei oska direktriss Elena Glebova endale mingit erilist kingitust soovida. "Minule endale on kõige suuremaks kingituseks see, kui maja on rahvast täis. Tulin paar tundi tagasi jäält uisutamast ja loodan, et homme saame rõõmustada linlasi soodsa pakkumisega!" Sünnipäeval maksab kõikidele külastajatele tunnipilet 1 euro ja ka uiske saab laenutada euro eest.

“Jäähall on 12 kuuga teeninud omatulu ligi üks miljon eurot, mis on esialgselt plaanitust märgatavalt enam. Aasta jooksul on jäähalli külastanud üle 100 000 inimese, lepinguid on sõlmitud kümnete spordiklubide ja koostööpartneritega,” rääkis Glebova, kelle sõnul on linnarahvale mõeldud “vaba jää” jätkuvalt populaarne.

“Palju külastatakse jäähalli koos peredega. Tondiraba jäähalli korraldatud rahvatervist ning uisusporti edendav kampaania “Suveks uisud alla” kujunes sel suvel meelistegevuseks tuhandetele. Koostöös Eesti Olümpiakomitee, Eesti Maaomavalitsuste Liidu, Eesti Lasterikaste Perede Liiduga õnnestus see igati ootuspäraselt,” sõnas Glebova.  

Glebova sõnul oli Tondiraba jäähalli esimene tööaasta alguses päris raske. “Olime oma meeskonnaga hommikust õhtuni tööl ja püüdsime tagada, et maja ikka täis oleks ja üritusi toimuks. Nüüd võin ma rõõmuga öelda, et see õnnestus ja pea ükski nädalavahetus ei möödu ilma mõne põneva ürituseta suurel areenil.”

Multifunktsionaalne jäähall avati möödunud aasta 1. augustil. Selle ajaga on jäähall saavutanud suure populaarsuse nii sportlaste kui ka linnarahva seas. Möödunud hooaja suursündmuseks kujunes ISU iluuisutamise ja jääkeegli juunioride maailmameistrivõistlused 2015.
 
“Juba täna, 31.juulil ootame kõiki võrkpallisõpru Tondiraba jäähalli peaareenile vaatama võrkpalli Euroopa Liiga mänge, kus Eesti võrkpallikoondis kohtub Taani ja Iisraeliga,” lisas Glebova
 
22. augustil toimub rahvusvaheline suur heategevuslik jäähokivõistlus, millest võtavad osa ülemaailmselt tuntud sportlased Eestist ja Soomest, nende hulgas ka jäähoki NHL-i veteranmängijad. Võistluse piletitulu läheb vähihaigete laste toetuseks.
 
1. septembrist alustavad Tondiraba jäähallis uut hooaega jääkeegel, ilu- ja kiiruisutamine ning jäähoki. Lisaks igapäevastele treeningutele on oodata mitmeid põnevaid spordi- ja kultuuriüritusi.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.