"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
IRL-i eestseisus kiitis aukohtu otsuse heaks (0)
05. august 2015
Scanpix

IRL-i eestseisus kiitis kolmapäeval üksmeelselt heaks erakonna aukohtu otsuse, mis käsitles ekskriminaalide erakonda toomisega suurkogul häältega manipuleerimise katset.

Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) esimees Margus Tsahkna sõnul kutsus ta oktoobriks kokku erakonna suurkogu, kus on kavas sisse viia muudatused, mis edaspidi välistaksid sarnased manipulatsioonid häältega.

IRL-i aukohtu liige Mari Agarmaa kritiseerib aukohtu otsust erakonna suurkogu eel toimunud suurearvulist liikmete värbamise osas, otsusele vastu hääletanud Agarmaa hinnangul oli aukohtu eesmärgiks Linda Eichleri ja teiste muudatusi nõudvate erakonna liikmete maine kahjustamiseks võimaluste leidmine.

Agarmaa teatas teisipäeval IRL-i eestseisusele edastatud kirjas, et ta jäi aukohtu esmaspäevase otsuse osas eriarvamusele ning hääletas otsusele vastu. Kirjas loetleb Agarmaa põhjuseid, miks ta eriarvamusele jäi.


Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.