"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
GALERII: Kalev Mark Kostabi saabus Tallinna (0)
10. august 2015
Tallinn Art Space

Pühapäeva hilisõhtul saabus Tallinnasse tuntud Eesti päritolu kunstnik Kalev Mark Kostabi, kelle visiit kulmineerub 15. augusti õhtul Tallinn Art Space galeriis toimuva isikunäituse avamise ja kontsertshowga The Kostabi Show.

“Kostabi saabus Tallinnasse heas tujus, oma tuntud ameerikaliku laia naeratuse ning suurte ootustega laupäevase show suhtes,” ütles Tallinn Art Space loovjuht Jaak Visnap.

Kalev Mark Kostabi Eestis viibimise aja sisse on planeeritud graafiliste lehtede trükkimine Tallinn Art Space litograafiakeskuses ning glamuurne The Kostabi Show – kunstniku isikunäituse avamine ja kontsert, kuhu on sissepääs vaid kutsete ja eelmüügist ostetud piletitega.

Kunstnik musitseerib The Kostabi Show raames oma uue armastuse Greesi Desiree Langovitsiga (pildil) Kostabi siinveedetud ajast valmib koostöös TV3-ga dokumentaalfilm.

Tallinn Art Space toob Eestisse Kalev Mark Kostabi, kunstniku, kelle nimi ja looming on väga hästi tuntud nii Eestis, Itaalias kui Ameerikas. Kostabi Eestis viibimise aja sisse on planeeritud graafiliste lehtede trükkimine Tallinn Art Space litograafiakeskuses. Kunstniku siinveedetud ajast valmib koostöös TV3-ga dokumentaalfilm. Eesti visiidi lõpetab glamuurne The Kostabi Show – kunstniku isikunäituse avamine ja kontsert, kuhu on sissepääs vaid kutsete ja eelmüügist ostetud piletitega.

The Kostabi Show on USA-st alguse saanud meelelahutussaade, kus tuntud inimestest koosnev zürii pakub pealkirju kunstniku uutele töödele. Publikult enim hääli saanud pealkirja ostab kunstnik selleks sobiliku summa eest. Esimest korda Eestis toimuv The Kostabi Show pakub ainulaadset võimalus suhelda vahetult kunstnikuga ja soetada tema uuemaid töid ning augustikuus Tallinnas sündinud originaalloomingut.

Kalev Mark Kostabi näitus jääb Tallinn Art Space galeriis kõigile külastajatele avatuks 16.08 – 10.09.2015.

Esimest korda Eestis toimuv The Kostabi Show pakub ainulaadset võimalust kunstnikuga vahetult suhelda ja soetada tema uuemaid töid ning augustikuus Tallinnas sündinud originaalloomingut. Piletid The Kostabi Show’le (à 69 eur) on saadaval vaid Tallinn Art Space’ist.

Piletite ostmiseks palume võtta ühendust galeriiga: tallinnartspace@gmail.com või telefonil 55604631 (Jaak Visnap).

Tallinn Art Space on Tallinna südalinnas Maakri tänaval tegutsev kunstigalerii. Koostöös  litograafiakeskusega pakutakse kunstihuvilistele kaasaegset galeriipinda ja graafika trükkimise võimalust. Lisaks kunstinäitustele korraldatakse erinevaid koolitusi ja üritusi.

Vaata galeriid (7)

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.