"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Putini arvates on venelased ja ukrainlased üks rahvas (1)
17. august 2015
Scanpix

Vene president Vladimir Putin ütles esmaspäeval, et venelased ja ukrainlased on üks rahvas ning avaldas veendumust, et Ukraina tuleb oma probleemidega toime ja vabaneb "välisest juhtimisest".

“Mina arvan üldiselt, et venelased ja ukrainlased on üks rahvas,” ütles Putin kohtumisel Krimmi rahvusvähemuste organisatsioonide esindajatega.

“Olen veendunud, et hoolimata kõigist praegustest raskustest, Ukraina olukord laheneb, Ukraina areneb positiivselt ning loobub häbistavast olukorrast, kus terve suur Euroopa riik on seatud välise juhtimise alla ning võõrriikide kodanikud on valitsuses ja oblastites juhtivatel kohtadel.”

Putin nimetas säärast olukorda Ukraina rahva jaoks alandavaks.

“Olen kindel, et Ukraina rahvas hindab säärast olukorda õigesti, ajab end jalule, areneb positiivselt ning rajab tuleviku koos Venemaaga,” ütles Vene riigipea.

Putin lisas, et ukrainlased on venelaste ja tatarlaste järel Venemaa suuruselt kolmas rahvus.

“Venemaal elab viis miljonit tatarlast ja kolm miljonit ukrainlast, arvestamata neid, kes elavad Venemaal ajutiselt ning on Ukraina kodanikud. Ka neid on meil umbes kolm miljonit, valdav osa väeteenistusealised mehed,” ütles president.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

ukrainlased nii ei arva
17. aug. 2015 21:44
Venelased kui soome - ugrilased. http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2015/08/11/109900/10-faktov-o-rossii-i-rusi.shtml В средние века все картографы Европы писали и проводили границу Европы вдоль границ Руси (Русь — это территория нынешней Украины)!!! Московия — улус, со своими финскими народами, всегда была составляющей Орды, и ее Европа справедливо относила к Азии!!! В 1610 году, в Московии на Борисе Годунове (мурза Гудун) закончилась династия Ченгизидов (родственник Чингисхана), и на трон возвели Алексея Кошку из финского рода Кобылы, а при венчании его на Царство церковь дала ему фамилию Романов, который якобы прибыл из Рима править Московией!!! Псковская, Новгородская, Смоленская области России, — это бывшие славяно-руськие Княжества, и к угро-финской Московии не имели никакого отношения, покуда Московия-Орда не оккупировала их соответственно в 1462, в 1478 и в 1654 годах!!! А в других областях России (Московии) никогда не обитали славянские племена и народы!!! P.S. По мифам российского национального сознания нанесен новый удар!!! Вначале исследования генофонда русского народа, проводившиеся российскими учеными в 2000-2006 гг., показали, что генетически русские – вовсе не славяне, а чистокровные финны, ничем не отличающиеся от мордвы (см. статью «Лицо русской национальности», №15, 2006).