"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
FOTOD! Rahvarinde muuseum korraldas orienteerumismängu "Rahvarinde radadel" (0)
20. august 2015
Albert Truuväärt

Rahvarinde Muuseum korraldas taasiseseivusmise tähistamiseks orienteerumismängu "Rahvarinde radadel". Tutvust tehti Tallinna vanalinnas Taasiseseisvumispäevaga seotud huvitavate paikadega. 

Eestimaa Rahvarinne on 1988. aastal kodanikualgatusena sündinud poliitiline rahvaliikumine. Rahvarinde asutamise 25. aastapäeva puhul Tallinnas Vabaduse väljakul avatud Rahvarinde muuseumi idee on edastada Eesti taasiseseisvumisperioodi ajalugu – kanda edasi nende ärevate ja eriliste aastate meeleolu ning eksponeerida ja säilitada Rahvarinde esemelisi materjale.

Muuseumis on võimalik tutvuda tol ajal vastuvõetud seadustega, ajaleheartiklitega, trükistega, Rahvarinde sümboolikaga jne. Mahukas fotosein koos tekstimaterjaliga annab ülevaate Rahvarinde ajaloost, aga ka laiemalt taasiseseisvumise pöördelistest aastatest. Mitmekülgne filmimaterjal ja laulva revolutsiooni aegne muusika edastab ajastu emotsiooni ja tunnet. Ekspositsioon võimaldab kogeda äratundmisrõõmu ja avastada Eestimaa lähiajalugu.

Vaata galeriid (5)


Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.