"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Kultuurikatlas avatakse fotonäitus "Raamist välja linnaruum" (0)
20. oktoober 2015
Scanpix

Juba kolmapäeval, 21. oktoobril kell 15.00 on fotohuvilised oodatud Kultuurikatla katelde saali, kus Tallinna noortenädala raames esitletakse fotonäitust "Raamist välja linnaruum".

Tegu on teistkordselt toimunud fotokonkursiga, mille eesmärgiks oli julgustada ja innustada märkama meid ümbritseva linna erinevaid tahke, paremini tunnetama ja tajuma linnaruumi ning sellega aktiivselt suhestuma.

2014. aastal toimunud konkursi võidutöid esitleti linna südames paikneva Rotermanni kvartali väljakul, kus oli vaatamiseks ühtekokku 11 tööd, mis kõik heitsid avarama pilgu linnale ning näitasid seda veidi teistsuguse nurga alt, kui seda tavapäraselt on harjutud nägema.

Seekord laekus konkursile kokku 43 tööd, mille seast valis žürii näitusele 12 fotot.

Esimese koha võitis Samuel Markovich fotoga “Rahu”, teise auhinnalise koha sai töö nimega “A Short History”, mille autoriks oli Anna Kuriljonok ning kolmanda koha vääriliseks tunnistati foto pealkirjaga “Eri lugu – eri raames” ning autoriks Maarika Roosi. Ajakiri Positiiv lemmiku tiitli pälvis töö nimega “Trepp”, autoriks Vladislava Snurnikova. Nii Positiivi lemmikfoto kui ka kolm auhinnalist tööd trükitakse ära ka ajakirja Positiiv talvenumbris.

Konkursi auhinnad pani välja Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Eestifoto kool ja Photopoint fotokursus.ee

Fotonäitus “Raamist välja linnaruum” on Kultuurikatla katelde saalis avatud kuni 24. oktoobrini 2015.

Nii fotokonkursi kui ka noortenädala peakorraldaja on Tallinna Spordi- ja Noorsooamet. 

Vaata lisainfot www.noortenadal.ee ja Facebookis: noortenadal.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.