"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
Glebova: tänu Savisaarele kasvab Eestis jääspordi tähtede uus põlvkond (0)
22. oktoober 2015
Albert Truuväärt

"Edgar Savisaar on üks väheseid poliitikuid, kes toetab aktiivselt noorte sportimist ja on teadlik, kui oluline on see nüüdisaegsele ühiskonnale," sõnas Tondiraba jäähalli juhataja Elena Glebova, kes toetab Savisaare jätkamist Keskerakonna juhina.

Eesti iluuisumeister rõhutab, kui olulisel kohal on sport laste kaitsmisel erinevate sõltuvuste eest nagu alkohol, narkootikumid ja arvutid. “Tallinnas on sellist sportlikku toetust tunda eriti tugevalt. Linnavõim austab ja premeerib regulaarselt edukaid sportlasi ja võtab osa spordirajatiste ehitusest ning arendamisest.”

Glebova toob näiteks möödunud nädalavahetusel Tondiraba jäähallis toimunud suurejoonelise etenduse, milles osales ka tuntud olümpiavõitja Jevgeni Pljuštšenko. Suur pealtvaatajate hulk kinnitab, et inimeste huvi selliste ürituste vastu on väga suur. Jäähalli avamise hetkest alates on spordi- ja kultuurielu seal täies hoos – iga päev toimuvad hoki-, iluuisutamise, jääkeegli- ja kiiruisutamise treeningud ning korraldatakse ka suuri kontserte ja võistlusi.

“Uisutamine vabal jääl on avatud iga päev kõigile soovijatele. Ja seda tänu Edgar Savisaare poliitilisele tahtele, kes hoolimata oponentide vastuseisust ja lõputust kriitikavoolust suutis realiseerida sellise ambitsioonika projekti,” sõnas Glebova.

“Mul on eriti hea meel, et tänu kaasaaegsele ning multifunktsionaalsele Tondiraba Jäähallile on jääspordialad saanud Eestis nii-öelda uue pileti spordimaailma Olympusele. Olen veendunud, et tänu sellele kasvab üles terve meistrite põlvkond ja lähitulevikus esindavad noored sportlased Eestit auväärselt rahvusvahelistel areenidel,” ütles jäähalli juht.

Glebova lisas, et Savisaarel mitmeid ideid spordivaldkonna arendamiseks nii pealinnas kui kogu riigis. “Teades Eesti Keskerakonna praeguse esimehe pühendumist ning tema raudset tahet oma kavatsuste realiseerimisel, ma lihtsalt ei näe teist kandidaati erakonna esimehe positsioonile.”

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.