"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Lasnamäe linnaosa külastas Kõrgõzstani delegatsioon (0)
22. oktoober 2015
Lasnamäe LOV

Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva ja linnaosavalitsuse erinevate osakondade juhatajad võtsid 22. oktoobril vastu Kõrgõzstani Vabariigi ametnike ja ekspertide delegatsiooni.

Kohtumisel räägiti Lasnamäe elanikele osutatavatest teenustest, nende kättesaadavusest ja mitmekülgsusest ning anti ülevaade linnaosa eripäradest, arenguvõimalustest ning teostamisel olevatest projektidest. Samuti arutleti instrumentidest noorte kaasamiseks otsustusprotsessidesse kohalikul tasandil.

Linnaosa vanemal Maria Jufereval oli hea meel, et vaatamata tihedale ajagraafikule leidsid Kõrgõzstani kõrged ametnikud ja spetsialistid võimaluse külastada kõige suuremat linnaosa, jagades oma teadmisi ning soovitusi noorsoopoliitika alalt. „Kõrgõzstan on Eesti Vabariigi arengukoostöö partner. Oleme alati valmis tegema koostööd rahvusvahelisel tasandil ja seda kogu ühiskonna heaks,“ kommenteeris Jufereva.

Delegatsiooni kuulusid Kõrgõzstani töö-, migratsiooni- ja noorsoo aseminister, valitsusaparaadi esindajad, sotsiaalpoliitika osakonna esindaja, riikliku kaadriteenistuse väljaõppe- ja välissuhtluse osakonna juhataja, valitsuse strateegiliste uuringute rahvusliku instituudi esindaja, võrgustiku „Noorsoopoliitika tegevuses“ koordinatsiooninõukogu liikmed jt.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.