"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinna innovaatiliste lahenduste konkursile laekus poolsada ideed (0)
17. november 2015
Scanpix

Tallinna linnavolikogu innovatsioonikomisjoni poolt algatatud ideekonkursile uute innovaatiliste ideede leidmiseks Tallinnas saabus tähtajaks 50 ideelahendust.

Ideekonkursi algataja ja Tallinna linnavolikogu innovatsioonikomisjoni esimees Andres Kollisti sõnul on laekunud ideede hulk ootuspärane, teatas Tallinna ettevõtlusamet BNS-ile. „Konkursile laekunud tööde arvust isegi olulisem on nende sisukus. Ootan põnevusega laekunud ümbrike avamist, et leida värskeid mõtteid, mida linnas teostada,“ sõnas Kollist.

Ideekonkursi korraldamise eesmärk oli koguda kokku uuenduslikud ideed, mis vääriksid teostamist Tallinnas ja millest parimate rakenduslike ideedega arvestatakse linna eelarve koostamisel ning tegevuste planeerimisel. Esitatav idee võis olla uudne lähenemine, tegevus, kontseptsioon, infotehnoloogiline arendus, toode või teenus, rajatis või muu lahendus, mis on oluline linna arengule, infrastruktuurile, elukeskkonnale, haridus- ja kultuurielule või elukorraldusele ja mida on perspektiivis võimalik mõistlike vahenditega teostada.

Konkursile laekunud ideelahendusi hindab ning paremusjärjestuse selgitab välja ideekonkursi žürii, kuhu kuuluvad esindajad Tallinna linnast, Arengufondist, Tallinna Teaduspargist Tehnopol, Eesti Arhitektuurikeskusest, Linnalaborist ja Prototronist.

Auhinnatud ideelahenduste märgusõnad tehakse teatavaks 25. novembril Tallinna linna veebilehel www.tallinn.ee/ideed.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.