"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Jõulurõõmu jagajad toovad haigetele lastele vajalikke annetusi (0)
01. detsember 2015
Scanpix

SA TÜ Kliinikumi Lastefond ja finantseerimisasutus Nordic Hypo kutsuvad kõiki 1. -24. detsembrini Facebooki vahendusel jõulusoove piltide ja videotena jagama, sest iga üles laetud soovi kohta annetab Nordic Hypo haigetele lastele ühe euro.

Laste abistamiseks tuleb Facebookis oma seinale avalikult postitada kas pilt või video, millega edastatakse oma jõulusoov. Kõik pildid ja videod tuleks varustada märksõnaga “jagamejõulurõõmu”. Lisaks visuaalse materjali jagamisele oodatakse osalejatelt ka üleskutseid oma kolmele sõbrale, mis tähendab, et piltide all peab märgistama ehk tagima oma kolm sõpra, et ka neid heategude aktsioonis osalema ärgitada – nii koguneb abivajavatele lastele üha suurem annetussumma, vahendas BNS.

Kel pildi või video näol jõulurõõmu jagamiseks mahti pole, saab seda teha helistades annetusnumbril 900 5025 ning toetades 5 euroga raskelt haigete laste ravitingimuste parandamist. Oodatud on loomulikult ka kõigi jõulusoovi edastanute kõned.

Lastefondi tegevjuht Sandra Liiv selgitas, et aktsiooni taga peitub lisaks haigetele lastele raha kogumisele ka lihtne soov inimestele jõulude ajal rõõmu teha. “Et meie hektilises maailmas toimuv inimesi liialt ei rusuks, tuleks keskenduda väikestele rõõmudele. Usume, et ka pisike südamlik jõulurõõmusõnum aitab tuua naeratuse näole ning soojuse hinge, sest lisaks hea soovi edastamisele antakse oluline panus ka haigete laste abistamiseks.”

Mullu lastefondi sünnipäeva raames ühe päeva jooksul sotsiaalmeedias toimunud selfi-kampaania tõi puuetega laste hoiukodudele hea partneri Nordic Hypo annetusena 1050 eurot. Tookord annetas finantseerimisasutus ühe euro iga osalejate poolt üles laetud karumõmmiga pildi kohta.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.