“Mind häirib, et enamik lugusid “Eesti laulul” on inglise keeles. Elementaarne lugupidamine oma emakeele vastu võiks ikka olla!”

Voldemar Kuslap, laulja
Tallinn tunnustab sponsoreid (0)
03. detsember 2015
Scanpix/ Tallinna Loomaaia asukaid toetati vaderilepingutega – neli amuuri leopardi ja teravmokk-ninasarvik.

Tallinna linnavalitsus tunnustab 2015. aastal Tallinna linna asutustele, linna äriühingutele või sihtasutustele tehtud sponsorlust aasta, pikaajalise, kuld- või hõbesponsori tiitliga.

Aasta sponsor on füüsiline või juriidiline isik, kes annetab linna asutusele, linna äriühingule või sihtasutusele rahalise või mitterahalise kingitusena aasta jooksul kõige enam. Linna pikaajaline sponsor on füüsiline või juriidiline isik, kes on olnud viis aastat linna hõbe- või kuldsponsor.

Linna kuldsponsor on füüsiline isik, kes annetab linna asutusele, linna äriühingule või sihtasutusele rahalise või mitterahalise kingitusena aasta jooksul 6400 eurot või enam ning juriidiline isik, kes annetab 12800 eurot või enam.

Linna hõbesponsor on füüsiline isik, kes annetab linna asutusele, linna äriühingule või sihtasutusele rahalise või mitterahalise kingitusena aasta jooksul 3200–6399 eurot ning juriidiline isik, kes annetab aasta jooksul 6400–12799 eurot.

Aasta sponsoriks tunnistati Tatjana Blümenfeld, Märten Vaikmaa ja mittetulundusühing SEB Heategevusfond. Linna pikaajalise sponsori tiitli pälvisid OÜ Kalevi Veekeskus ning Paulig Coffee Estonia AS.

2015. aasta kuldsponsoriks tunnistati Tiit Kõuhkna, Aktsiaselts ESPAK, AS DBT, Colonna Kinnisvara OÜ, Ericsson Eesti Aktsiaselts, Neste Eesti Aktsiaselts, Selver AS ning Organisation for Educational Resources and Tecnological Training.

Linna hõbesponsori tiitli pälvisid Edgar Savisaar, AS Eesti Telekom, Aktsiaselts LTT, ABC MOTORS AS, Altia Eesti AS, Aktsiaselts Medicum, AS Ekspress Meedia, AS IGEPA Libra Vitalis, Fazer Eesti Aktsiaselts ning Nordecon AS.

Sihtasutusele Tallinna Lastehaigla annetati meditsiinilise aparatuuri ja instrumentide ning ravimite ostmise toetamiseks, parimate töötajate premeerimiseks, reanimobiilile kütuse ostmiseks, patsientidele toitlustamise mitmekesistamiseks (toidusegud, imikutoidud) ja erinevate ürituste korraldamise toetamiseks jms.

Tallinna Linnateatrile anti tasuta lavastus- ja trükimaterjale ning maiust teatri külastajatele pakkumiseks, etendustele korraldati tasuta reklaami, toetati töötajate terviseüritusi ja aidati transpordi kulude katmisega.

Tallinna Loomaaia asukaid toetati vaderilepingutega – neli amuuri leopardi ja teravmokk-ninasarvik.

Tallinna Filarmooniat toetati Birgitta Fetivali korraldamisel ja erinevaid sündmusi toetati aastaringselt.

Tallinna Lastekodu asenduskodu peredele võimaldati iga kuu erinevaid väljasõite (teatrite, liikluslinnaku, veekeskuste külastused), toetati laagrite korraldamist ja töötajate koolitust. 

Tallinna Kesklinna Valitsusele anti Vanalinna päevadel tasuta toodangut esinejatele ja vabatahtlikele (kommid, küpsised, karastusjoogid jne), Raekoja platsile transporditi jõulukuusk tasuta, lasteaedade spordipäeval toetati omatoodanguga (vesi, mahlajoogid), sponsoreeriti Vanalinna päevade esinejaid ja vabatahtlikele jagati kinkekaarte jms.

Sihtasutust Õpilasmalev toetati 50. aastapäeva tähistamise kulude katmisel.

Tallinna Kelmiküla Lasteaeda toetati inventari ostmisel ja Tallinna Juudi Kooli tegevuskulude katmisel (Organisation for Educational Resources and Tecnological Training).

Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla Pelgulinna Sünnitusmaja toetati meditsiinilise aparatuuri ostmisel.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.