"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Elektrilevi tööpiirkonnas on veel vooluta ligi 4800 majapidamist (0)
07. detsember 2015
Scanpix (arhiiv)

Elektrilevi võrgus on esmaspäeva õhtu seisuga 255 riket, mille tõttu on vooluta ligi 4800 majapidamist.

“Kella 16.55 seisuga on Elektrilevi võrgus 255 riket, mille tõttu on vooluta 4762 majapidamist,” ütles Elektrilevi esindaja Maret Reinumägi BNS-ile. Reinumägi sõnul lisandus tänase jooksul 362 riket, millest praeguseks 187 on kõrvaldatud.

Kõige enam rikkeid on Pärnu-, Viljandi-, Saare- ja Raplamaal. Kokku on rikkeid kõrvaldamas 101 rikkemeeskonda ja ligi 40 Elektrilevi varahaldurit, kes otsivad rikkemeeskondade töö kiirendamiseks rikkekohti.

Elektrilevile teadaolevatest riketest saadab ettevõte ise klientidele SMS-teate. Ettevõte palub helistada rikketelefonile 1343 vaid siis, kui klient ei ole rikkega tegelemisest teavitavat sõnumit saanud. Nii saab kõnekeskuse kaudu teenindada operatiivsemalt neid kliente, kelle elektrikatkestuse kohta Elektrilevi juhtimiskeskusel info puudub.

Elektrilevi palub teatada maas vedelevast või katkenud elektriliinist rikketelefonil 1343. Katkenud elektriliinidele ei tohi läheneda ega neid puudutada, kuna juhtmed võivad olla pinge all ning anda eluohtliku elektrilöögi isegi kümne meetri raadiuses, hoiatab Elektrilevi.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.