"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Soodusportaal aitab jõuluajal koguda raha haigete laste heaks (0)
25. detsember 2015
Scanpix

1. detsembrist kuni 31. detsembrini on kõigil headel inimestel võimalus sooduspakkumiste portaali niihea.ee vahendusel soetada heategevuslikke vautšereid.

17-aastasel Estellel on diagnoositud haruldane geeniviga nimega oligodontia, mille tagajärjel puuduvad tal paljude jäävhammaste alged. Kuna tüdrukul on puudu lausa 12 hambaalget, on tegu funktsionaalse probleemiga, mis põhjustab valu ning ülekoormust alalõua liigestele. Lahenduseks on implantaatide paigaldamine, mis aga on väga kallis – kogu ravi läheks maksma ligi 13 000 eurot. Estellele on otsustanud appi tulla ning annetusi koguda SA TÜ Kliinikumi Lastefond, kellele omakorda on jõuluajal toeks niihea.ee.

Lisaks Estellele saab niihea.ee keskonnas toetada kuni 31. detsembrini ka raskelt haigeid lapsi, kes vajavad oma haigusest tingitud vaevuste leevendamiseks hobu- või ratsutamisteraapiat. Täpsemalt on vautšeri soetamisega võimalik abistada kolme SA TÜ Kliinikumi Lastefondi poolt toetatavat tüdrukut: Meritit, Eliisat ja Hanna-Liinat.

18-aastasel Meritil on Downi sündroomist tulenevalt intellektipuue, käitumishäired ning neuroloogilised ja ortopeedilised probleemid; 18-aastane Hanna-Liina põeb raskekujulist astmat ning 9-aastasel Eliisal on noorteea artriit – liigesehaigus, millega kaasnevad valud ja tursed liigestes ning mille all kannatajate füüsiline aktiivsus on piiratud. Kõiki tütarlapsi on tervisemurede leevendamisel ning igakülgse arengu toetamisel aidanud hobu- ja ratsutamisteraapia, mida nad on alates 2014. aastast lastefondi toel saanud.

Lastefondi tegevjuht Sandra Liiv on niihea.ee meeskonnale südamest tänulik, et nad on taas otsustanud jõulude ajal fondile appi tulla abivajajatele annetusi koguma.

“Niihea.ee portaalist ja selle klientidest on kujunenud Lastefondi jaoks omamoodi püsiannetajad, kes juba regulaarselt mitmendat aastat järjest korra aastas meid laste abistamisel toetavad. Selline pikaajaline ning järjepidev koostöö võimaldab meil tagada lastele ja nende perekondadele jätkusuutliku toetuse. Aitäh!” ütles ta.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.