"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Jätkub fotokonkurss "Aastaring Tallinnas 2015" (0)
31. detsember 2015
Scanpix

Fotokonkursile "Aastaring Tallinnas 2015" Töid saab töid esitada kuni 15. jaanuarini 2016. Konkursi tingimustega saab tutvuda konkursi kodulehel http://fotokonkurss.tallinn.ee/.

Konkursi eesmärgiks on leida uusi ja huvitavaid fotosid Tallinna linnast, samuti jäädvustada fotodele linnas toimunud erinevaid sündmusi, inimeste tegevusi ja linnapildis toimunud muutusi erinevatel aastaaegadel. Konkursil osavõtuks kvalifitseeruvad fotod, mis on jäädvustatud 2015. aastal ja 2016. aasta jaanuaris.

Konkursile saab võistlustöid esitada alates kuni 15. jaanuarini 2016. Avalik hääletamine toimub 16. jaanuarist kuni 23. jaanuarini 2016 konkursi kodulehel.

Konkursile esitatud töid hindab kommunaalameti juhataja käskkirjaga kinnitatud komisjon, kes valib välja võidutöö ja 10 äramärkimist väärivat tööd. Rahva lemmik selgub avaliku hääletuse tulemusena konkursi kodulehel.

Komisjoni poolt väljavalitud võidutöö autor saab auhinnaks peegelkaamera Nikon D7200 koos 18-140 suumobjektiiviga, mis on tõsine tööriist nõudlikule fotoentusiastile.

Avaliku hääletuse parima töö autor saab auhinnaks OÜ Digifoto 30 euro väärtuses kinkekaardi foto lõuendile trükkimiseks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.