"Inimene peaks saama pühendada end lihtsalt oma elu elamisele. Linnaasutused peaksid olema heas mõttes justnagu nähtamatud – osutades linnakodanikule teenust nii, et nad ise meeldegi ei tule."

Tallinna linnasekretär Priit Lello
Priimägi: ühiskond tunnetab seisakut ja allakäiku (1)
19. jaanuar 2016
Scanpix

"Enam ei varja isegi peavoolumeedia, et president on poliitiline marginaal ja peaminister uuspõhjamaine naljanumber, et politsei ei suuda ohjeldada liiklusterrorismi," loetles kunstiteadlane Linna Priimägi.

Priimägi kirjutas Eesti Päevalehes, et Eesti on ühiskond viimaks hakanud laiemalt aru saama oma ebaefektiivsusest, stagnatsioonist ja allakäigust – mitte ainult riigi, vaid ka riikluse aina õhemaks muutumisest.

“Enam ei varja isegi peavoolumeedia, et president on poliitiline marginaal ja peaminister uuspõhjamaine naljanumber, et politsei ei suuda ohjeldada liiklusterrorismi (selle levik on üks selgemaid sotsiaalse pinge kasvu näitajaid), väljarännet ja töötuse levikut pole kavatsetudki peatada, puudub vastutus riigi raha raiskamise eest eriti suures ulatuses, vabariigi silmapaistvaim kohtuprotsess omandab üha selgemini poliitilise justiitsmõrva ilmet…”

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Reet
19. jaan. 2016 11:40
Kahjuks mitte kõik ei tunneta seda, sest peamise süüdlase-Reformierakonna poolt hääletajaid on küllalt. Ega reformistid polegi võimul töötulemuste põhjal. Nad mürgitavad inimeste meeli hirmutamise ja laimuga. Sotsid ei saa midagi teha. Nestor ja teised nende võimulolijad ei laseks ühineda Keskerakonnaga. Nende esimees on ära hirmutatud, sest kartes tema lahkumist hakati sorima tema isa tegevuses. IRL kartes oma hääbumist annab igasugusei lubadusi ja soovitusi, mis kunagi ei täitu. Jube, mis toimub.