"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Oma tööd teeb motiveeritult üle poole töötajatest (0)
27. veebruar 2016
Scanpix

Hiljutine Palgainfo Agentuuri uuring näitas, et oma tööd on motiveeritud hästi tegema üle poole uuringus osalenud töötajatest, samas 17% sellist motivatsiooni pole ja tuleks mõelda, mis selle tekitamiseks teha.

Motiveeritud töötajad on oma töötingimustega rohkem rahul ja hindavad ka oma igapäevast enesetunnet, tervislikku seisundit ja muid tegureid kõrgemalt, kirjutas Postimees.

Enamiku (92 protsendi) töötajate jaoks on tähtsad erialase arengu võimalused. Teisel kohal on tervisega seotud soodustused – esimestel haiguspäevadel keskmise palga täielik või osaline säilitamine ning haiguste ennetus – ja ravikulude hüvitamine (täiendavad tervisekontrollid, hambaravi, vaktsineerimine, massaaž jm).

Järgmise grupi olulistest soodustustest moodustavad vaba ajaga seotud soodustused: vajadusel vabad päevad keskmise palga säilitamisega ning lisapuhkus keskmise palga säilitamisega (näiteks talvepuhkus).

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.