“Mind häirib, et enamik lugusid “Eesti laulul” on inglise keeles. Elementaarne lugupidamine oma emakeele vastu võiks ikka olla!”

Voldemar Kuslap, laulja
Jaanus Karilaid kandideerib Keskfraktsiooni esimeheks (2)
21. märts 2016
Scanpix

"Tegin positiivse otsuse kandideerimaks riigikogu keskfraktsiooni esimehe kohale, sest paljud riigikogu kolleegid on selleks andnud oma toetuse," teatas Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid.

 BNS-ile.

“Kui mulle usaldatakse fraktsiooni juhi roll, soovin hoida 27 liikmelist fraktsiooni ühtse ja tõhusa meeskonnana. Iga keskfraktsiooni liige on suure väärtusega isiksus, keda tuleb edasises meeskonnatöös kõrgelt hinnata,” teatas Karilaid. Samas teatas ta, et erakonna liikmed peavad oma esinemistes austama Kongressi ja juhatuse otsuseid.

“Edgar Savisaarele vastandumine on läbi aastate olnud kergem ja hõlpsam tee saavutamaks kiiret poliitilist kapitali. See aga ainult tugevdab paremerakondade võimu. Vihakeele süvendamine poliitiliste konkurentide rõõmuks on lühinägelik ja vastutustundetu,” teatas Karilaid.

“Pean vajalikuks taastada võimalikult kiiresti erakonnasisene töörahu, eelkõige tuleb keskenduda ideoloogilisele võitlusele tänase valitsuse väärsammude vastu ning kandvad sillad tuleb luua kõigi erakonna tööorganite vahel. Fraktsiooni juhtkonna ülesanne on kukutada tänane reformierakondlik valitsus ja pakkuda Eestile keskerakondlikuma programmiga Valitsust, mis tähendaks suuri muudatusi eelkõige maksupoliitikas, regionaalpoliitikas ja õiglasemas palgapoliitikas,” teatas Karilaid.

Praegu on riigikogu erakonna fraktsiooni esimees Kadri Simson.

Kommentaarid (2)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Valija
22. märts 2016 08:40
Mina ei usaldaks seda Keski poolt, kes käib süstemaatiliselt USA-s tagatubades nõuandeid ja õpetusi saamas. Nõuanded ja õpetused milleks? Kuidas lahti saada Savipätsist, kuidas saada istumise alla ministritooli, et jätkata võimukoalitsiooniga poolelijäänud eestimaa tühjendamise missiooni ?? Noh meie võimukoalitsiooni tagatuba ju käib samuti seal sageli samal eesmärgil. Ja mis on saanud selle nõu abil meie armsast Eestimaast, seda võib igaüks ise näha ja hinnata. Mis on saanud nendest riikidest Lähis-Idas ja mujal, kus USA on oma“ demokraatiat“ viinud? Enamasti sõjatanner , lahinguväli , kuhu USA oma pommid saab maha visata ja kust inimised põgenevad. Hea näide "tänuvõlast" on siinkohal Mart Laar , kes oma partei loomiseks sai rahad Adenaueri Fondilt. Ja selle tulemusena ca 100 tuhat eestimaalast tõsteti välja kodudest, mis olid sakslastele juba kompenseeritud.Kas see ei olegi kriminaalkuritegu? Nüüd siis jooksis häältega soperdanud Reps esimese asjana USA-sse. Oma riiki peab juhtima oma mõistusega mitte muutuma võõrvõimude käes mängukanniks ja abi-sõltlaseks ja tänuvõlglaseks. Mind huvitab, mis on selle roheliste sallidega seltskonna eesmärk, see jääb küll segaseks. Üks eesmärk on Savika mahavõtmine , ja siis? Tuleb õnne meie õuele? Savika positsioon on selge, seda ta on meie ajalooloo sündmuste ja ka pealinna juhtimisega tõestanud - tema on raudselt oma maa ja rahva poolel. Kadri oma tiivaripsutamisega oravaparteiga on jätnud mulje et suurim unistus on heita oravamaffiaga ühte saagu siis mis saab Ja selle tulemuseks on TALLINNA MAHAMÄNGIMINE eestimaa rüüstajate , rahva raha tuuldelennutajate kätte. On ilmne et kõik kes oravaparteiga võimu jagavad on enda usaldusväärsuse maha mänginud. Minulgi panin lootused Ossinovski peale, et tema võiks tuua muutusi ja värsket tuult meie umbsesse võimukartelli . Aga kuna kõik sotside vanad peerud on kaelani sees parempoolsete krimimaigulistes ja oma rahva vaenulikes otsustes ja ettevõtmistes , siis nemad eelistasid jätkata mugavalt selg rahva poole. Küsimus jääb , mis on Kadri-tiiva tegelik eesmärk, keda nad esindavad ? Kas nad oma valijate peale ei mõtlegi?
...
21. märts 2016 16:17
äärmiselt vastik selgrootu tallalakuja on see Karilaid.