"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tule tasuta südametervise loengule! (0)
14. aprill 2016
Scanpix

Loengu märksõnadeks on: vanus, kehakaal ja treeningkoormus, tempo, rütm ja koormus, südame jõudlus, kolesterooli tase, kõrge või madal vererõhk ja treenimine, veenilaiendid.

Aprill on Eestis südamekuu, mille eesmärgiks on juhtida inimeste tähelepanu südametervisele ja terviseprobleemide ennetamisele liikumise abil.

Südamekuu puhul toimub teisipäeval, 19. aprillil kell 17.30 Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8) Reet Pooli loeng “Südame tervis – kas ja kuidas on see iseenese kätes?”. Loengus räägib R. Pool kehalise tegevuse mõjust südamele ja südame-veresoonkonnale ning oma individuaalsuse arvestamise olulisusest treenimisel. Loengu märksõnadeks on: vanus, kehakaal ja treeningkoormus, tempo, rütm ja koormus, südame jõudlus, kolesterooli tase, kõrge või madal vererõhk ja treenimine, veenilaiendid.

Loengus tutvustakse koduvõimlemise käsiraamatuid “Treeni terviseks koos minuga” ja “Eakate koduvõimlemine” ning antakse nende põhjal suunavaid näpunäiteid iseseisvalt treenimiseks. Näidisharjutusena toimub ühine istumisvõimlemine meeleoluka muusika saatel.

Reet Pool on Tartu Ülikooli haridusega psühholoog ja võimlemistreener. Oma sihikindla ja aktiivse tegevusega on ta koolitanud nii treeneri kui lektorina mitmeid sadu inimesi alates beebidest kui hallpeadeni välja üle Eesti ning ka välismaal. Ta on ellu viinud tervisedenduse projekte, esinenud raadios ja televisioonis ning andnud välja trüki-, heli- ja videomaterjale tervisest.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.