“Mind häirib, et enamik lugusid “Eesti laulul” on inglise keeles. Elementaarne lugupidamine oma emakeele vastu võiks ikka olla!”

Voldemar Kuslap, laulja
Helmut Kohl on vastu Euroopa muutmiseks miljonite immigrantide koduks (3)
17. aprill 2016
Scanpix

Saksamaa pikaaegne liidukantsler (1982-1998) Helmut Kohl kritiseeris ajalehele Der Tagesspiegel antud usutluses oma riigi hukatuslikku avatud uste migratsioonipoliitikat. 

Kohl hoiatas, et Euroopal pole võimalik saada “uueks koduks” miljonitele sisserändajatele.

Kohl ei maininud liidukantsler Angela Merkelit siiski nimeliselt.

“Euroopal pole võimalik olla koduks kõigile puustkannatavatele inimestele kogu maailmas,” tõdes Kohl.

Kohl kohtub teisipäeval Ungari peaministri Viktor Orbániga, kes on samuti Angela Merkeli migratsioonipoliitika vihane vastane.

Kommentaarid (3)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

sama teema
2. juuli 2017 10:31
http://new.euro-med.dk/20170619-hellmuth-kohl-europe-cannot-be-home-for-millions-differing-from-judeo-christian-beliefs-lone-wolf-national-policy-belongs-to-past.php Hellmuth Kohl: Europe Cannot Be Home for Millions Differing from Judeo-Christian Beliefs. Lone Wolf National Policy Belongs to Past.
aitame Aafrikas
17. apr. 2016 15:57
Kohe kindlasti peab hädalisi aitama kuid teeb seda nende omas kandis Aafrikas ja Arabistanis, muide siis saab neegreid ja araabe tublisti enam aidata kui Euroopas. Seega eurooplased Aafrika ja Arabistani neegreid ja araabe aitama - just seda võiks Mutti Willkommen ja Keevitaja Rootsist korraldada.
teada värk
17. apr. 2016 11:06
Kui oleks kantsleriks Kohl või Schröder, siis oleks migratsioonipoliitika hoopis teine.