"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Golfipäev avab kõigi külalislahkete golfiklubide uksed (0)
27. aprill 2016
Scanpix

1. mail on taas avatud kõik Eesti golfiväljakud, kohale oodatakse kõiki huvilisi ja kogu tutvustus on täiesti tasuta.

Kavas on golfiteooria ABC ja ajaloo tutvustamine, pärast seda proovitakse harjutusväljakutel kätt ja järgneb demotund päris väljakul.

Samasugune üritus on veel kavas ka 5. juunil. Registreeruda saab internetilehel

17. aprillil Niitväljal käinud Anne Vaabel oli esimest korda golfi uudistamas. “Olin juba eelnevalt positiivselt meelestatud, aga selgus, et golf on veelgi toredam, kui ma ette kujutasin,” ütleb ta. “Mulle meeldib aktiivne tegevus värskes õhus, seltskond, mänguilu, loodus ja et see on stiilne ala,” ütleb Vaabel. 

Robert Jäger seevastu tunnistas golfipäeval, et suhtus golfi väikese skeptilisusega, kuid tal läks üllatavalt hästi ja viimaseks korraks see kindlasti ei jää. “Golf on nagu tervislik narkootikum,”arvas Robert. Niitvälja tasuta golfipäevale sattus ta sõprade initsiatiivil. 

Jane Hämarik tunnistas peale esimest golfipäeva, et tema golfikogemused piirdusid sõprade taga väljakul lonkimisega, golfitunne oli küll tekkinud, aga mänguni jõudmises edu seni polnud. Küll aga on ta Facebookis like’inud golfiklubide lehti ehk siis on golfiinimene, kes golfi ei mängi. “Mõtetes mängin!”muigab ta. Eelarvamusi tal golfist polnud, sest teiste arvamused talle korda ei lähe ja kuigi daam nentis, et golfimäng alguses tal eriti välja ei tulnud, oli tasuta golfipäev tema arvates suurepärane sissejuhatus.

Kevadpühal ootavad külalisi kõik Eesti golfiväljakud: Niitvälja Golf, Estonian Golf & Country Club Jõelähtmel, Suuresta Golf, White BeachGolf Valgerannas, Haapsalu Golf, Saare Golf Saaremaal, Pärnu Bay Golf Links Tahkurannas. Ojasaare Golf Lääne-Virumaal ja OtepääGolf.

Eesti Golfi Liidu president Marko Kaljuveer on lubanud tõsta golfi Eesti populaarseimate spordialade hulka ja lähiaastatel on kavas tõsta aktiivsete golfarite arv praeguselt kolmelt tuhandelt viie tuhande mängijani. Samuti on eesmärk viia meie parimad maailma tippude ridadesse ja saata meie koondis mängima Tokyo suveolümpiamängudele.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.