"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinna Energiaagentuur õpetab harival seminaril korterelamuid energiasäästlikumaks muutma (0)
16. mai 2016
Scanpix

Tallinna Energiaagentuur korraldab koos partneritega 17. mail kell 13.00 Rävala pst 8 saalis seminari korterelamute tervikrekonstrueerimise teemal. 

Elamute tervikrekonstrueerimine on ainus tee energia säästmiseks ja tervisliku sisekliima saavutamiseks korterites.

Seminaril antakse viimase aja uuringute alusel igakülgne ülevaade korterelamute tervikrekonstrueerimise tehnilistest lahendustest, tasuvusest ning elamute rekonstrueerimisel üles kerkivatest probleemidest, sealhulgas üldkoosoleku otsuse vormistamisest, finantseerimisvõimalustest jms.

“Väga oluline on rääkida elamute energiatõhusamaks renoveerimisel just terviklahendustest, mis lisaks energiakulude kokkuhoiule, tagab hoonetes ka nõuetele vastava sisekliima ja elanike tervise,” ütles abilinnapea Arvo Sarapuu, kes ka seminari avasõnad lausub.

Seminaril tutvustatakse juhendmaterjali korterelamute tervikrekonstrueerimiseks ning  toimuvad ettekanded välispiirete soojustamisest, kaasaegsetest ventilatsioonilahendustest ning  KredExi toetuse saamiseks vajalike protseduuride täitmisest.

Seminarile on oodatud korteriühistute juhid, projekteerijad, arhitektid, energiaaudiitorid, tehnilised konsultandid, omanikujärelevalve tegijad, ehitusinsenerid ning teised, kes soovivad panustada jätkusuutlikku säästva energia arengusse Tallinnas. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.