"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Enamik eriarste on Mustamäe polikliinikus vastuvõttude tegemise lõpetanud (0)
27. juuni 2016
Scanpix

Seoses Mustamäe polikliiniku peatse sulgemisega ehitustööde tõttu on enamik Mustamäe polikliinikus tegutsevaid eriarste seal vastuvõttude tegemise praeguseks lõpetanud.

Eriarstide vastuvõtud jätkuvad Lääne-Tallinna Keskhaigla teistes polikliinikutes või tervisekeskustes. Hiljemalt juulikuu alguses on Mustamäe polikliinikust ära kolimas seal tegutsevad perearstikeskused, juba on uksed sulgenud polikliinikus tegutsenud apteek.

“Oleme Mustamäe polikliiniku tühjaks kolimise jätnud suuresti suvepuhkuste-eelsele perioodile, et võimalikult hästi sobituda nii patsientide kui ka eriarstide elu- ja töörütmiga,” märkis Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees Imbi Moks. “Pärast suvepuhkusi on Mustamäe polikliiniku arstid vastuvõtte tegemas juba uuel aadressil.”

Haigla paneb patsientidele südamele, et muutusteperioodil oldaks eriarsti vastuvõtule registreerimisel eriliselt tähelepanelik. Kogu vajalik info vastuvõtuaja ning -koha kohta antakse patsientidele registreerimisel. Patsiente abistab ka SMS-i või e-kirja teel saadetud meeldetuletus, mis edastatakse 24 tundi enne visiidi algust. Ka sinna on märgitud vastuvõtuaeg ja -koht.

Aadressil Ehitajate tee 27 asuv Mustamäe polikliinik sulgeb patsientidele uksed juuli teises pooles.

Mustamäe polikliiniku sulgemine on seotud Lääne-Tallinna Keskhaigla plaaniga ehitada olemasoleva polikliinikuhoone asemele uus ja tänapäevane tervisekeskus. Uus tervisekeskus valmib orienteeruvalt 2017. aasta lõpul.

Infot muudatuste kohta, mis puudutab eriarstide vastuvõtte, leiab veebilehelt www.keskhaigla.ee/mustamae või saab küsida Lääne-Tallinna Keskhaigla registratuurist telefonil 626 1314.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.