"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Inimõiguste keskuse kodulehte tabas pahavararünnak (0)
07. august 2016
Scanpix

Eesti Inimõiguste Keskuse (EIK) kodulehte tabas reedel pahavararünnak, mistõttu on nende lehekülg humanrights.ee kuni esmaspäevani maas.

“Meie koduleht on pahavararünnaku tõttu esmaspäevani maas,” kirjutas keskus enda Facebooki kontol.

SA Eesti Inimõiguste Keskus tegeleb Eesti inimõiguste olukorra seire ja inimõigustealase teavitustööga. Lisaks sellele korraldab organisatsioon ka avalikke arutelusid, nõustamist, huvikaitset ning strateegilist hagelemist.

Keskusel on kaks temaatilist programmi: võrdse kohtlemise ja mittediskrimineerimise programm ning pagulasprogramm. Keskus annab igal aastal välja ka aruannet “Inimõigused Eestis”.

EIK on Arengukoostöö Ümarlaua, Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liidu, Euroopa Liidu Põhiõiguste Agentuuri põhiõiguste platvormi ja Inimõiguste ümarlaua liige.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.